PRIVĀTUMS

ziemassvetkugaismas.lv ir apņēmies aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Attiecīgi mēs esam izveidojuši šo Privātuma politiku klientu datu vākšanai, izmantošanai, izpaušanai, pārsūtīšanai un glabāšanai. Mūsu darbība internetā ir saskaņā ar visiem attiecīgajiem privātuma politikas noteikum un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem. Veltiet laiku, lai pārskatītu mūsu konfidencialitātes politiku.

Personas datu vākšana un izmantošana

Personas dati ir dati, kurus ziemassvetkugaismas.lv apkopo, pildot līgumu ar personu vai sazinoties ar to.

Maksājumu informācija

informācija par maksājumu notiek ārpus interneta veikala drošā vidē – norēķinoties ar bankas saiti attiecīgās bankas drošā vidē un maksājot ar kredītkarti Kevin.eu UAB drošā vidē. Pārdevējam nav piekļuves klienta bankas un kredītkartes datiem.

Pastāvīgo klientu personas datus var ievākt šādos veidos:

  • iesniedzot kontaktinformāciju (ieskaitot savu vārdu, personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) mūsu vietnē vai citur (piemēram, veikalos)
  • izmantojot tīmekļa vietni, no klienta konta informācijas vai izmantojot sīkdatnes
  • veicot pasūtījumu mūsu internetveikalā, saglabājot personisko kontaktinformāciju vai informāciju par iepirkšanās vēlmēm (ziemassvetkugaismas.lv var lūgt brīvprātīgi iesniegt personas datus un personisko informāciju noteiktās tīmekļa vietnes lapās. Nepieciešamie personas dati var ietvert vārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus).

Citu datu vākšana

Mēs apkopojam arī personas datus, kurus nevar tieši saistīt ar konkrētu personu (piem., dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta).

Mēs varam arī apkopot informāciju par vispārēju klientu darbību mūsu mājas lapā. Šī informācija tiek apkopota un izmantota, lai sniegtu klientiem noderīgāku informāciju un zinātu, kuras mājas lapas daļas/kategorijas, produkti un pakalpojumi ir visinteresantākie. Apkopotie dati šajā konfidencialitātes politikā tiek uzskatīti par personas datiem.

Savākto personas datu izmantošana

Ar savākto personas datu palīdzību mēs varam informēt klientus par ziemassvetkugaismas.lv produktu jaunumiem, kampaņām un gaidāmajiem notikumiem. Klients, kurš nevēlas būt mūsu jaunumu biļetenu sarakstā vai saņemt paziņojumus par produktiem, kas varētu viņus interesēt, var jebkurā laikā izslēgt sevi no mērķauditorijas. Savāktos personas datus mēs izmantojam arī preču piegādei un saistību izpildei pret klientu.

Lai labāk apkalpotu klientu, ziemassvetkugaismas.lv var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas sniedz ziemassvetkugaismas.lv pakalpojumus un ir saskaņā ar līgumu pienākums saglabāt koplietoto informāciju konfidenciālu. Trešā puse ir, piemēram, kurjerkompānija, kas veic pasūtījumu piegādi Pircējam.

Ievākto personas datu modificēšana

Personas datus, kas ievākti, lai identificētu un sazinātos ar Klientu, var apskatīt, mainīt un papildināt mūsu vietnes sadaļā “Mana informācija”.

Personas datu aizsardzība

ziemassvetkugaismas.lv piemēro visus piesardzības pasākumus (ieskaitot administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klienta personas datus. Tikai pilnvarotām personām ir piekļuve datu modificēšanai un apstrādei.

Drošība

Visi klienta personas dati, kas kļuvuši zināmi ziemassvetkugaismas.lv interneta veikala apmeklējuma un pirkumu veikšanas laikā, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. Šifrēts datu saziņas kanāls ar bankām nodrošina Pircēja personas datu un bankas rekvizītu drošību.

Privātuma politikas noteikumi un nosacījumi

Sākot lietot vietni ziemassvetkugaismas.lv vai aizpildot pastāvīgā klienta pieteikumu, esat iepazinies un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Mēs paturam tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt privātuma politikas vispārīgos noteikumus, paziņojot par to visiem pastāvīgajiem klientiem.

Ja rodas kādi jautājumi vai bažas par privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Interneta veikala ziemassvetkugaismas.lv personas datu galvenais apstrādātājs ir Decolights OÜ (reģistra kods: 14204226), tālrunis +371 64 588 878 un e-pasts [email protected]

Kādi personas dati tiek apstrādāti

  • vārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese;
  • preču piegādes adrese;
  • bankas konta numurs (naudas atgriešanai);
  • preču un pakalpojumu izmaksas un ar maksājumiem saistītie dati (pirkumu vēsture);
  • informācija par klientu atbalstu.

Kādiem nolūkiem tiek apstrādāti personas dati

Personas dati tiek izmantoti, lai pārvaldītu klientu pasūtījumus un piegādātu preces.

Pirkumu vēstures dati (pirkuma datums, preces, daudzums, klientu dati) tiek izmantoti, lai apkopotu iegādāto preču un pakalpojumu pārskatu un analizētu klientu vēlmes.

Bankas konta numurs tiek izmantots, lai atgrieztu klientam maksājumus.

Personas dati, piemēram, e-pasts, tālruņa numurs, klienta vārds, tiek apstrādāti, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar preču un pakalpojumu sniegšanu (klientu atbalsts).

Interneta veikala lietotāja IP adrese vai citi tīkla identifikatori tiek apstrādāti, lai nodrošinātu interneta veikalu kā informācijas sabiedrības pakalpojumu un apkopotu tiešsaistes lietošanas statistiku.

Juridiskais pamats

Personas datu apstrāde notiek, lai izpildītu ar klientu noslēgto līgumu.

Personas datu apstrāde tiek veikta, lai izpildītu juridiskas saistības (piemēram, uzskaite un Patērētāju strīdu izšķiršana).

Saņēmēji, kuriem tiek pārsūtīti personas dati

Personas dati tiek pārsūtīti uz interneta veikala klientu atbalstu, lai pārvaldītu pirkumus un pirkumu vēsturi un atrisinātu klientu problēmas.

Vārds, telefona numurs un e-pasta adrese tiks pārsūtīti klienta izvēlētajam transporta pakalpojumu sniedzējam. Ja preces piegādā ar kurjeru, papildus kontaktinformācijai tiks norādīta arī klienta adrese.

Ja interneta veikala grāmatvedību veic pakalpojumu sniedzējs, personas dati tiks nodoti pakalpojumu sniedzējam grāmatvedības nolūkos.

Personas datus var nodot informācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējiem, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu interneta veikala vai datu funkcionalitāti.

Drošība un piekļuve datiem

Personas dati tiek glabāti Zone Media OÜ serveros, kas atrodas Eiropas Savienības dalībvalsts teritorijā vai valstīs, kas pievienojušās Eiropas Savienības ekonomiskajai zonai. Datus var pārsūtīt uz valstīm, kuru datu aizsardzības līmeni Eiropas Komisija ir novērtējusi kā atbilstošu, un ASV uzņēmumiem, kas ir saistīti ar privātuma aizsardzības (Privacy Shield) sistēmu.

Interneta veikala darbiniekiem ir piekļuve personas datiem, lai atrisinātu tehniskas problēmas saistībā ar interneta veikala izmantošanu un sniegtu klientu atbalsta pakalpojumus.

Interneta veikals īsteno atbilstošus fiziskus, organizatoriskus un IT drošības pasākumus, lai aizsargātu personas datus no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, nozaudēšanas, pārveidošanas vai neatļautas piekļuves un izpaušanas.

Personas datu nodošana tiešsaistes veikala pilnvarotajiem apstrādātājiem (piemēram, transporta pakalpojumu sniedzējam un datu saglabāšanai) notiek, pamatojoties uz līgumiem, kas noslēgti ar interneta veikalu un pilnvarotajiem apstrādātājiem. Pilnvarotajiem datu apstrādātājiem ir pienākums nodrošināt atbilstošus aizsardzības pasākumus personas datu apstrādei.

Piekļuve personas datiem un to labošana

Personas datiem var piekļūt un tos labot interneta veikala lietotāja profilā. Ja pirkums ir veikts bez lietotāja konta, personas datiem var piekļūt, izmantojot klienta atbalstu centru.

Piekrišanas atsaukšana

Ja personas datu apstrāde notiek, pamatojoties uz klienta piekrišanu, klientam ir tiesības atsaukt piekrišanu, par to paziņojot klientu atbalsta dienestam pa e-pastu.

Saglabāšana

Aizverot tiešsaistes veikala klienta kontu, personas dati tiks dzēsti, ja vien šie dati nav jāsaglabā patērētāju strīdu uzskaitei vai izšķiršanai.

Ja pirkums interneta veikalā ir veikts bez klienta konta, pirkumu vēsture tiks saglabāta trīs gadus.

Strīdu gadījumā, kas saistīti ar maksājumiem un patērētāju strīdiem, personas dati tiks glabāti līdz prasības izpildei vai noilguma termiņa beigām.

Grāmatvedības vajadzībām vajadzīgos personas datus glabā septiņus gadus.

Datu dzēšana

Lai dzēstu personas datus, sazinieties ar klientu atbalsta centru pa e -pastu. Uz datu dzēšanas pieprasījumu jāatbild ne vēlāk kā vienu mēnesi un jānosaka datu dzēšanas termiņš.

Pārsūtīšana

Uz e-pastu iesniegto personas datu pārsūtīšanas pieprasījumu atbildēs vēlākais mēneša laikā. Klientu atbalsts identificē un paziņo Jums par pārsūtāmajiem personas datiem.

Tiešā mārketinga ziņojumi

E-pasta adrese un tālruņa numurs tiks izmantoti tiešā mārketinga ziņojumu nosūtīšanai, ja klients ir devis savu piekrišanu. Ja klients nevēlas saņemt tiešā mārketinga paziņojumus, lūdzu, e -pasta beigās atrodiet atbilstošo saiti vai sazinieties ar klientu atbalsta centru.

Ja personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos (profilēšana), klientam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret viņa personas datu sākotnējo un turpmāko apstrādi, ieskaitot profilēšanu, kas saistīta ar tiešo mārketingu, paziņojot par to klientu atbalstam pa e-pastu.

Strīdu risināšana

Strīdi, kas saistīti ar personas datu apstrādi, tiek risināti, izmantojot klientu atbalstu [email protected]. Uzraudzības iestāde ir Latvijas Datu aizsardzības inspekcija ([email protected]).