BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

IP44 un IP65 produktus var izmantot ārpus telpām. IP44 izstrādājumi ir jāaizsargā no tieša lietus un sniega funkcionālajā blokā, savienojuma un kontaktligzdas vietās.

Lampas ir maināmas tikai uz profesionālas lampiņu virtenes, kas ietilpst profesionālo lampu ķēžu kategorijā. Citu izstrādājumu spuldzes nav savstarpēji aizvietojamas, ja vien aprakstā nav norādīts citādi.

Jūs varat atgriezt preces 14 dienu laikā pilnīgi bez maksas. Atgrieztajiem produktiem jābūt oriģinālajā iepakojumā un derīgiem pārdošanai, produkti ar bojātu iepakojumu netiks pieņemti. Preces var atgriezt ar atgriešanas kodu, kuru saņēmāt kopā ar ziņu, kad tika piegādāta prece. Lai izsauktu kurjeru, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu norunāt precīzu kurjera ierašanās laiku. Produkts ir jānosūta atpakaļ kopā ar atgriešanas veidlapu, kuru var atrast mūsu atgriešanas lapā.

Lielākā daļa mūsu produktu ir savienojami ar tāda paša veida produktiem. Piemēram: 100 LED Ziemassvētku gaismiņas vai gaismas virtene ir turpinājums 200LED, 300LED un 500LED Ziemassvētku gaismiņām vai gaismas virtenei no tās pašas sērijas. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Piegāde notiek 1-3 darba dienu laikā. Visi mājaslapā pieejamie produkti ir noliktavā, ja vien uz produkta nav norādīts “Pēc pasūtījuma”

Esam interneta veikals un mums nav ne fiziska veikala, ne pārstāvniecības, tāpēc diemžēl uz vietas nav iespējams iegādāties.

Ja atvērsiet gaismiņas ārā aukstumā. Temperatūrā zem nulles stieple kļūst trausla un var pārtrūkt atritināšanas laikā.

Ja ieslēdzat “aukstu” apgaismojumu. Ziemā, atnesot gaismu mājās, vispirms ļaujiet tām sasilt līdz istabas temperatūrai un pēc tam tikai ieslēdziet gaismu.

Neraujat, nevērpjat un nemetiet vieglās virtenes.

Aizsargājiet funkciju bloku, savienojumu un kontaktligzdu no tieša lietus un sniega.

Jā, tas ir iespējams. Lai to izdarītu, lūdzu, nosūtiet mums savu un pasūtījuma informāciju (ja tas iepriekš nav izdarīts caur mājaslapu), un mēs nosūtīsim jums rēķinu pa e-pastu.

IP44 ir pret šļakatām izturīgs izstrādājums, kas piemērots lietošanai ārpus telpām. IP65 ir izstrādājums ar augstāku ūdensizturības pakāpi, kas aizsargā izstrādājumu no tiešas ūdens plūsmas. Galvenā atšķirība ir produkta izturība pret dažādiem laikapstākļiem.

Profesionālajām lampiņu virtenēm ir nomaināmas spuldzītes. 

Vadi ir biezi un izgatavoti no gumijas, kas nodrošina lielāku izturību.

Vadi ir izturīgi pret UV starojumu un piemēroti lietošanai visa gada garumā.

Tiek piemērota 2 gadu garantija

Produkti ir augstas kvalitātes un kalpos gadiem ilgi.

Pagaidiet, līdz produkts sasilst līdz istabas temperatūrai.

Produktu izpakojiet telpā, izņemiet no kastes un atlokiet. . Veiciet to uzmanīgi, nevelkot un nevērpjot.

Izolējiet funkciju bloku, savienojuma punktus un savienotāju, ja tāds ir.

Uzstādīšanas laikā pārliecinieties, ka apgaismojums nav pakļauts tiešai lietus vai sniega iedarbībai.

Piestiprinot izstrādājumus, pārliecinieties, ka stiprinājums nebojā izstrādājuma vadu.

Tyvek ir augstas kvalitātes un izturīgs materiāls, kas izskatās pēc papīra, bet patiesībā ir izgatavots no augstas blīvuma polietilēna šķiedrām. Tas ir ļoti spēcīgs un ūdensizturīgs materiāls.

Tādēļ to nav jābaidās. Gluži pretēji, jūs varat būt pārliecināti, ka tas jums kalpos gan sniegotā un vējainā ziema, gan lietainā vasarā.